Поляки і росіяни попри те, що завжди були ворогами, враз ставали друзями, якщо це стосувалось боротьби проти українців.
Зараз проводиться ексгумація "жертв людобойства"в с.Плужники Тернопільської обл.
От лише про такий "нюанс"що в тому селі була база т.зв. "істрєбітєльного батальйону"
НКВД, що займався винищенням українських підпільників, ніхто в Польщі не скаже.
Як ніде в Польщі не напишуть,що як тільки в 1944 по році повернулась радянська влада
НКВД організовувалп "істрєбітєльниє батальйони", спеціальні "ескадрони смерті"
для винищення українських підпільників і повстанців.
Туди масово записувались поляки, щоб вбивати українських повстанців, а "за компанію" вбивати і грабувати всіх, кого захочуть.
54 % бійців "істребітельних батальйонов" НКВД на Тернопільщині буди поляками.
І в тому с.Плужники теж стаціював загін НКВД із польських добровольців.
От на цей "істрєбітєльний батальйон" НКВД і напала УПА.
Але цього ніхто в Польщі не розкаже.
Будуть трагічно закатувати очі, молитися і екзальтовано кричати, що "вбиті лише за те, що були поляками", а не за те що були сторожовими псами на службі НКВД і вбивали українців.